Адаптация от uTemplate
 


Про заклад


У мальовничому куточку Вишгорода у центрі міста розташований комунальний дошкільний навчальний заклад «Чебурашка». Ось уже 35 років, як він гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого міста.

 

Дошкільний навчальний заклад  «Чебурашка»  один із найбільших  закладів у районі, де  працює  12 груп – це  10 садових груп ( з 3-х до 6-ти років) та 2 ясельні групи ( з 2-х до 3-х років), а це 410 дітей, при проектній потужності  232 дитини. Режим роботи 10,5 години.

 

Дошкільний навчальний заклад «Чебурашка» було побудовано у 1980 році. Перших дітей було  прийнято 1 квітня 1981 року.

 

Першою завідуючою, що  прийняла дошкільний заклад "Чебурашка» - Захарова Жанна Кирилівна  з методистом Фришко Іриною Іванівною з 1980- 1982 рр.

З 1982 -1983 рр – завідуючою стала Оплетаєва Галина Сергіївна з методистом Олександровою Валентиною Миколаївною;

1983 -1986 рр -  завідуючою була Бандуляк Ніна Григорівна з методистом Оплетаєвою Галиною Сергіївною;

1986 – 1995 рр. -   прийняла  садок Тупіченко Галина Дмитрівна з методистом Оплетаєвою Галиною Сергієвною, а з 1989 року  методистом стала Шишкіна Людмила Олександрівна.

 

З 1995-2017р. очолювала колектив завідувач Шишкіна Людмила Олександрівна.

З 2018р. в.о. директора стала Коваленко Наталія Анатоліївна Свою педагогічну діяльність вона розпочала вчителем,потім вихователем в ДНЗ "Чебурашка", має  педагогічний  стаж 27 років.  Навчально-виховною роботою ДНЗ керує вихователь-методист з досвідом роботи 43 роки - Лантушенко Віра Володимирівна.                                                                                            


  У  2006  році  дошкільний  заклад  відсвяткував  своє  25-річчя, на  святі  були присутні  перші  завідуючі.

                                                         

Комунальний дошкільний навчальний заклад  «Чебурашка» загального типу має фізкультурно-оздоровче та художньо-естетичне спрямування.

 

Тут кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені працівниками навчального закладу умови для становлення та розвитку особистості, для забезпечення фізичного та соціального здоровя дітей.

 

У педагогічну практику постійно впроваджуються нові ефективні ідеї, здійснюється нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу. Ми намагаємося врахувати інтереси та творчі можливості кожної дитини, прагнемо забезпечити всебічний гармонійний розвиток наших вихованців, навчити їх бачити, сприймати та розуміти прекрасне, а також активно ставитися до життя.

 

Колектив у дошкільному закладі досвідчений та творчий, деякі працівники працюють  ще з дня відкриття закладу. До послуг громади міста 17 вихователів, інструктор з фізвиховання, музичні керівники, вихователь з зображувальної діяльності,  старша медична сестра, а також ще 32 чоловік обслуговуючого персоналу.

 

Наш колектив багатий на звичаї та традиції, відомий своїми талантами, сердечністю та щирістю працівників. В закладі постійно проводяться різноманітні цікаві заходи, такі як: свята-розваги, ігри, драматизації. Діти мають можливість відвідувати різноманітні гуртки: «Вишивки», «Витинанки», «Флористики та флоромозаіки», «Ліплення з солоного тіста», «Аплікація з тканини», «Співайлик», «Школа шкіряного м’яча» та художню студію «Зорепад творчості».


Формуванню творчої особистості дитини педагогічний колектив закладу приділяє особливу увагу. Для цього функціонують:
• Художня
ізостудія;
• Ігротек
и в групах;
• Медичний центр з сучасним лікувальним обладнанням та фітобаром;
• Спортивна зала
з сучасним спортивним обладнанням;
• Спортивний майданчик;
Простора музична зала;

В ігрових кімнатах є все необхідне для інтелектуального розвитку дитини. Різноманітні іграшки допоможуть уявити себе ким завгодно, від казкового героя до видатного мандрівника, одночасно, сприяючи розвитку фантазії та інтелектуальних здібностей малюка. Особливим попитом користуються настільні, друковані ігри, добре всім відомі конструктори типу ЛЄГО, ребуси, кросворди, різноманітні мозаїки, пазли.

 

Ознайомитися з рослинним світом і тваринним світом не тільки нашого краю, а й далеких заморських країн діти можуть у вихователя Руденко Ж.В., яка  працює над розвитком  екологічного виховання дітей вже не один рік. Також постійно проводяться екскурсії, бесіди, тематичні прогулянки, пошуково-дослідницька робота. Діти мають можливість доглядати за рослинами, тваринами та рибками.

 

У ізостудії  є чудова картинна галерея, що дає можливість дітям ознайомитися з творчістю кращих майстрів живопису. Крім репродукцій відомих картин у кімнаті представлені твори народно-прикладного мистецтва: петриківський розпис, опішнянський посуд, різноманітні народні іграшки тощо. Милуючись величним і прекрасним, діти і самі жадають стати творцями «власного мистецтва». У цьому їм допомагає вихователь Тропіна Світлана Василівна.  Дитячі малюнки – це своєрідний шедевр. Кращі твори потрапляють на виставку, і батьки щодня можуть спостерігати за майстерністю своїх маленьких умільців.

 

Працюють творчі групи педагогів:

«Художньо-мовленнєва діяльність»        - керівник  Власенко Л.В.

«Екологічне виховання дошкільників»   - керівник  Руденко Ж.В.

«Зображувальна діяльність дошкільнят» - керівник  Тропіна С.В.

 

Кваліфіковані спеціалісти: старша медична сестра Грищенко Олена Іванівна, та медична сестра з дієтичного харчування Вдовіна Галина Миколаївна,  інструктор з фізкультури Богдан Валентина Василівна, вихователі та помічники вихователів постійно слідкують за станом здоров’я дітей. Протягом року проводяться два-три обов’язкових профілактично-оздоровчих курси з попередження гострих респіраторних захворювань та грипу. Вони включають в себе курс вітамінів, фітотерапію, дихальну гімнастику, кисневу пінку. Систематично відбуваються заняття з фізкультури, за призначенням лікаря проводяться сеанси лікувальної фізкультури. Для цього наш заклад має всі необхідні умови, серед яких треба виділити спортивні та медичні центри.


Спортивний центр включає в себе такі об’єкти :
• Спортивна зала;
• Тренажерна кімната;
• Міні-стадіон;
• Доріжка «здоров’я» природного характеру;
Медичний центр складається з:
• Залу ЛФК;
• Фітоінгаляторія;
• Фітобару.
Лікувальний кабінет оснащен
ий згідно з їх призначенням фізіотерапевтичною апаратурою:
• Тубусним кварцем;
• Інгалятором;
Апаратом для кисневих пінок;

Зал ЛФК, та спортивна зала оснащені необхідним різноманітним обладнанням та інвентарем. До послуг малюків в нашому просторому залі бігові доріжки,  шведські стінки, дошка Євмінова спортивний інвентар шкіргалантереї  «Альма» і таке інше. Наш колектив вважає, що садочок цілком задовольняє потреби дитини в повноцінному, фізичному, психічному та освітньому розвитку.
Організація роботи дошкільного навчального закладу базується на основі Закону України "Про дошкільну освіту”, згідно Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.
Метою закладу є формування особистості дитини, здорового способу життя, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду, надання діагностичної, методичної та консультативної допомоги сім'ям.


ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК   РОБОТИ    ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО    ЗАКЛАДУ (ясла-садок)  «ЧЕБУРАШКА»

 

Формування життєвої компетентності дошкільнят

 

         Оновлення змісту навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій.

          Розвиток та виховання творчої, духовно багатої особистості, враховуючи її нахили та здібності.

        Створення належних соціально-економічних і морально-психологічних умов для повноцінного життя дітей.

 

                Навчально-виховний процес  здійснюється з широким використанням  педагогічної спадщини  В.О.Сухомлинського.

Педагогічний колектив працює над формуванням образного мислення дітей, вихованням почуття прекрасного, вміння бачити навколишню красу, прагнення  берегти та піклуватися про оточуючий світ.

 

 

Основні напрямки діяльності дошкільного закладу

 

·        Логіко-математичний  розвиток

·        Фізкультурно-оздоровча робота

·        Художньо-естетичне виховання

·        Національне виховання дошкільнят на засадах звичаїв та  традицій українського народу

·        Екологічне виховання

·        Гурткова робота

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар подій

«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

10 популярних новин

Додано:24.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:21.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:20.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:11.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:11.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:11.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:24.04.2019  |  Коментарів (0)
Додано:16.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:13.05.2019  |  Коментарів (0)
Додано:13.05.2019  |  Коментарів (0)

Кориcні сайти

 


Вхід

Авторизація на сайті cheburashka.at.ua можлива лише через обліковий запис uID

Офіційний сайт
ВМК ДНЗ (я/с) "Чебурашка"
Copyright © 2013 Коханич Михайло
Всі права захищені.
Копіювання матеріалів допускається тільки з вказівкою посилання на сайт.

Сайт розроблено за допомогою:
Безкоштовний хостинг uCoz